X
تبلیغات
حقیقت - متغیر مستقل و وابسته

حقیقت

چون نیست حقیقت و یقین ما را دست

  برای تشریح متغیر وابسته و مستقل در جامعه شناسی مثالی زدم و گفتم کامنتهایی که برای یک متن گذاشته می شود متغیر وابسته به جنسیت نویسنده متن است چنان بحثی درگرفت که مثالم شهید گشت و به پایان رسید درس:-)

پ . ن 1 ) ف زنگ زده که کجایی اصلا" نیستی دلمان برایت تنگ شده است به او می گویم همین حالا رسیده ام خانه و خودم هم دلم برای خودم تنگ شده است، دل کامپیوترم هم احتمالا"، انقدر با کامپیوتر آن اتاق طبقه سوم تقریبا" تمام شیشه ای کار کرده ام که حالا جای پ را در کامپیوتر خودم اشتباه می زنم و تلنگری است از او که نیستی صاحب جان.

پ . ن 2 ) زهره علیخانی نفر اول کنکور دکتری ارتباطات شد به همین مناسبت اسم ایشان را زهره اول خانی گذاشته ام.

نمی دونم چه ماجرایی است که نفر اول کنکور با من دوست می شود و موجب ایجاد سوالات بسیاری برای مادر اینجانب که برایند نهایی آن این است که "بچه جان برو درستو بخون!"

علی ای حال هرکسی تمایل به اول شدن در امتحانات دارد می تواند با من مدتی دوست شود :-)) خانم زهرا چلنگر و زهره اول خانی شاهدان زنده ای هستند از این معجزه بنده. البته بنده پیشگویی هم می کنم چه کسی رتبه می آورد خود این دو نفر با زبان خوش بفرمایند من پیش بینی ام چه بود!+ نوشته شده در  شنبه ششم خرداد 1391ساعت 23:28  توسط نجیبه محبی   |